Kedi İç Parazit Hap Güvenilir Marka Önerisi Verir Misiniz?

Catmom777

Kendim araştırmaya çalıştım bulamadım fakat memnun kaldığınız iç parazit hapını nereden temin ettiğiniz ve fiyatını paylaşırsanız çok sevinirim.

5 CEVAP

Seymaaacaan

Caniverm, tenizol, endopet. Veteriner kliniği haricinde hiç bir yerden almayın

Anonymus985465

Tablet olarak endopet

putmeinatrance

İç parazit hapı olarak Caniverm alıyorum Bestevet sitesine bakabilirsiniz orjinal ürünler ayrıca daha makul fiyatlara satılıyor iç dış parazit uygulamasını evde kendim yapıyorum artık diğer türlü kedilerim çok strese giriyor

Sulemiss

Tenizol alma sakın çok dandik hiç bir işe yaramıyor caniverm al.

latte9

İnsatagram da beste vet diye bi sayfa var oradan alıyorum ben