Kedi İçin Kuru Mama

Hilakyol

Merhaba ^^
Kedime buradan güzel seveceği bir kuru mama arıyorum ancak kararsızım. Pro plan alacaktim ama bir iki yorumda berbat dediklerini gorunce karar veremedim. Sizce ne almaliyim?

10 CEVAP

Feronia

Kim dediyse (muhtemelen biri benimdir) çok iyi demiş ve siz de iyi ki dikkate almışsınız. Rezalet bir mamadır. Kediniz kaç yaşında, ne kadar hareketli, kısır mı ve kısırsa cinsiyeti ne, bir şeye alerjisi/intoleransı var mı, bütçeniz ne kadar?

Feronia

Pati Şarküteri web sitesinden isteyebilirsiniz deneme boyunu (tester). Instinct distribütörüdür.

Feronia

Orijen kullanabilirsiniz. O da çok iyidir. Onun da distribütörü Şadanlar Pet.

Feronia

Buna bakmanızı öneririm.

Pamuqum

Uygun fiyatlı olarak Brit care olabilir mattise olabilir.

Hilakyol

Kedim 3 4 aylik dolayisiyla kiairda degil , gecirdigi hastalik sebebiyle pek hareketli degil , erkek , bir alerjisi yok gorunurde ve butce icinde fark etmez pahali olmasi yeterki iyi olaun ilginiz icin tesekkurler @feronia

Hilakyol

Tamam bir bakayim ^^ @Pamuqum

Hilakyol

tamam bu arada yeni fark ettim su kisirlastirmayla ilgili size yaziyomusum yanit olarak sabhtandir

Hilakyol

Bu mamanin denemelik kucuk hali yok galiba dmi

Hilakyol

Bu arada bu siteden bildiginiz varsa guzel bir mama onuda soyleyebilirmisiniz?