Çip Taktıramadım Kedime Ne Yapmalıyım ?

erenduman

Kedime çip taktıramadım gitsem yaparlar mı yada süresi uzatıldı mı bilen var mı

9 CEVAP

Cennet29

@palyaco Mrb evet ceza var biliyorum ama sokaktan yeni aldım deseler kim ispatlayabilir ki? Yani bu uygulama ile ilgili hala bir sürü soru işareti var

Palyaco

Malesef artık cezalı 3.456tl

Anonymus985465

Çip taktıracaksanız, sokak kedisi, sahipleneceğin diyin.
Çünkü 31 Aralık'ta süre doldu.
Ceza ödetirler.
İlçe Tarım uygun fiyata yapıyor

Catmom777

30 liraya da yapiyolar 300 liraya da

Catmom777

Olay kim kimi kandirabilirse ye donmus gibi anlamadim kimi dilekçe yazar taktimamak için kimi sira alir. Acele etmeyin derim taktiracaksaniz ilçe tarim uygun

Cennet29

İlçe tarımlarda 75 tl. Özel kliniklerde 150 den başlıyor. Öncelikle bulunduğunuz şehirde ki tarıma ve veterinerlere sorun randevu ile gitmeniz gerekebilir. Yeni kedi sahiplendim cipleticem der taktırırsınız

Anonymus985465

Ancak kuduz aşısı da yapmak isterler. Bir senesini doldurmadıysa sakıncalı. Özelde yaptıracağım dersiniz

acele etmeyin. sokaktan yeni sahiplendim dersiniz. süre uzatılacak zaten muhtemelen. keşke veterinere dilekçe verseydiniz 31.12 ye kadar. o zaman 6 ay süre otomatik uzuyor.