Kedim İlk Kez Kustu

Qumru

selamlar,4 yaşına yaklaşan erkek scottishim var,bugüne kadar bir kez kusmuşluğu vardır..Ancak bugün sabah oldukça yoğun kustu ve en son midede birşey kalmadığı için köpük kustu:(((( bir iki saat sonra biraz su içti onu da kustu..İki gündür Brit Care in dental adlı bir ürünü var dişlerinin temizliği için almıştım,günde 7-8 adet ondan yedi...Fesleğen kekik biberiye ve c vitamini içerikli...Acaba o mu yaptı....bilgisi ya da tecrübesi olan arkadaşlar lütfen yazabilir misiniz?

9 CEVAP

Catmom777

bence kesin ondan kedinin dişi için haftada 1 fırçala yeter biraz zor olsa da senin yaşadığın kadar kediyi yormaz. Geçmiş olsun tekrar

Catmom777

dental ürünün içinde ne varsa flor vardır kesin köpürtmüş karnını ama sen ondan kullanmazsan iyi olur yoksa bi kusma yokmuş anladığım kadarıyla. sağlıkla kalın

Qumru

çok teşekkür ederim..biraz içim ferahladı

bu akşam gözlemleyin. tekrar kusarsa veya mama yemezse veya zorla yerse yarın veteriner görsün mutlaka. bir ağrısı var demektir.

Balimlilac

Kedinin dişleri için matatabi çubuğu ve cyristalin kullanıyorum ben. Dental tabletlere pek güvenemiyorum açıkçası. Çünkü çoğu kedi yutuyor kırmıyor. Ama matatabi çubuğunu sürekli kemiriyor. Tablet çok vermişsiniz sanırım?

Qumru

Yaş mama bile vermem aslında,bu ürünü de işte dişleri için vermiştim.. Sarı köpük kustu iki üç kez..Mama yemiyor…Şimdi yaş mama deneyeceğim..Çok teşekkür ederim ilginiz için 🙏🏻

bu akşam gözlemleyin. tekrar kusarsa veya mama yemezse veya zorla yerse yarın veteriner görsün mutlaka. bir ağrısı var demektir.

Qumru

Evet vete götürdüm bağırsaklarında gaz birikmiş kuzumun:( iki iğne yaptı..Antibiyotik verdi:((( Şimdi iyi çok şükür ama neden oldu bilmiyoruz..Bir de şimdi probiyotik sorunumuz hasıl oldu.Antibiyotik içtiği için takviye verdi dr ama verdiği probiyotik tozu asla yemiyor..Bildiğiniz başka sıvı probiyotik var mı?En azından suyuna karıştırırım anlamadan içer diye düşünüyorum…

Balimlilac

viyo ımmune 14*30ml sıvı 14 tane paket var. Bayılarak içiyor kutusunu görünce çıldırıyor.