Köpeğimin Kedi Problemi

sanemk

Köpeğim body'i bahçede serbest bırakıyorum ama bazen içeri kedi giriyor ve body onları yakalamaya çalışıyor allah korusun kedi dışarı çıkar ise body peşinden gidebilir ve araba çarpabilir çok korkuyorum köpeğimin kedinin peşinden gitmesini nasıl engelliyebilirim.

2 CEVAP

Mischka

@saspetaspeziyapcam cevap verdiğiniz soruların tarihlerine dikkat ediyor musunuz? Soruların hepsi neredeyse 1 ay eski bu nedenle güncel sorular geride kalıyor.

tasmaya baglı bırakabilirsiniz