Kedilerde Kuru Mama.

Hilakyol

Pro plan alacaktim ama baya kotu yorum gordum bir yerde vaz gectim. Cok kararsizim sizce ne almaliyim ?

5 CEVAP

oztasilares

Amacınız ne bilmiyorum ama sürekli önceden sorulmuş soruları tekrar üste çıkarmayın zaten bayan tekrar aynı soruyu sormuş ve cevap verilmiş. O kısırlaştırma sorusunu soran sizdiniz diye hatırlıyorum gerçekten adınızı görünce bile elim ayağım titriyor

SelinTuksal

Hilakyol
Arkadaş o saspetaspeziyap.com a demiş anladığım kadarıyla. Şu anda boşuna çıkışıyorsunuz.

felicia

Hilakyol

  1. Si ben kedim icin ocin elimden geleninyapmaya calisiodum 2.si bayan degil kadin ve 3. Su belki tekrar gibi gorunsede ince detay sorulari tekrar tekrar duaunup aordum bunun uste gelmek gibi bir amaci yoktu. Ama ne yaparsam yapayim kedim bugun bu saatte oldu. Siz ne bicim bir bi seysiniz. Her seyi kotu yone cekmek isemek? Insan olmayi ogrenin. Brn ne kadar cabalasamda keidm oldu.

Hilakyol

Suanda kusura bakmayin ama durumum belli belki yanlis anlamisim ama sizin daha nazikce cevap vermenizi beklerdim galiba yanlis anladiniz vs. Suanda daha buyuk problemlerim var tesekkurler