Köpekler Ne Zaman Dışarı Çıkabilir

symaknsu

75 günlük Golden Retriever yavrum var. İç-dış parazit ve karma 1'i yapıldı, bu hafta da Corona aşısı var. Tam olarak hangi aşıdan sonra dışarı çıkarmaya başlamam uygun olur?

2 CEVAP

90 günlükken baslayabilirsiniz eğer ki tuvalet eğitimi iyi gidiyorsa dışarda da rahatlıkla alışır ayrıca baska hayvan ve insanlara şimdilik temasdan kaçının.

symaknsu

Teşekkür ederim 🌸 Şuan evde izole bir şekilde yaşıyor zaten. Başka kimseyle teması yok