İmza Kampanyası/Konya Barınağı Sanıkları Beraat Etmişler

Anonymus985465

Lütfen, hunharca katledilen canların sesi olalım ve sanıkların cektirdikleri acıların bedelini ödemeleri ve bir daha herhangi bir barınağa alınmamaları ve başka masum canlara zarar vermemeleri için destek olalım.

https://www.change.org/p/sokak-hayvanlar%C4%B1na-y%C3%B6nelik-katliama-son-verin-sorumlular%C4%B1-cezaland%C4%B1r%C4%B1n-konyadakatliamvar-mamaktakatliamvar-sokakhayvanlar%C4%B1sahipsizde%C4%9Fil?recruiter=51028958&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition&utm_term=50556aac3afd472bb2a8f25a8b7f632c

1 CEVAP

Lilibeth

Sanıklar beraat etmedi, tahliye oldu. İlk duruşmada tahliye olması da hayra yorulmuyor tabi yazıklar olsun..