Tüy Ve Mevsim

canakavi

Bu aralar tüy dökülmesi biraz arttı ben mevsime bağlıyorum maması kuzu etli , yaş mamada somon ve sardalyalı 2 ay önce fırçası bu kadar tüy dolmazdı simdi haftada bir fırçası doluyor. başka bir sebebi olabilir mi?

5 CEVAP

ursaminor

Yok yok genel bir durum var. Havalar da normalden sıcak gittiği için biraz erken başladı yaza geçiş hazırlığı. Bizim füme rengi perdeler ve koltuklar bildiğin açıkgri-beyaz oldu :D

Reyyanhan

Bizimkiler de de aksine durdu ama biz maama değişimi yaptık pamucak oldu yavrularım .

ursaminor

Sen orijen six fishinle hava mı yapıyorsun? :D
Alerjimiz olmasa biz de yerdik ühhühühü
:D

Reyyanhan

Valla çok iyi geldi sinem . Watsaptan sqna öncesi sonrası yapacağım :)

Reyyanhan

Yada balık yağı aldım ..onun etkisi . Bilmiyorum