N&D Mamanın Ağız Kokusu Yapması

SzgnAtk

Bir yaşından küçük kedim için sırasıyla Royal canin (çok az kullandım) sonra advance (1,5 kg) sonra n&d markasına geçtim bu üçüncü 1,5 kg lik paket nd den sonra ağız kokusu arttı kedimde. Acaba bu bir sorun mu . Markayı değiştirsem düzelir mi ? Kedim cok şükür sağlıklı tüyleri parlak ishal degil

3 CEVAP

KimJeongguk

Balıklı mamalar genelde ağız kokusu yapar ama sizinki balıklı değilse dişlerini en az haftada 2 kere kediler için olan diş fırçası ve macunla fırçalarsanız iyi olur. Aynı zamanda Gimcat'in Denta Tabs'ini veya Mint Tips'ini kullanabilirsiniz.

IIREMMM

Bizde N&D kullanıyoruz ama böyle bir sorunla karşılaşmadık, dişlerini temizlemeye çalışabilirsiniz kediler için olan ağız bakım spreyi ya da sularıyla ya da veterinere danışabilirsiniz

Okan3439

Ben balıklı nd kullanıyorum gram koku yok ağız içi temizliği yada iç parazit olma ihtimali var