Kedim Hiç Mutlu Değil

MMK06

Arkadaşlar merhaba, kedimi arkadaşımdan sahiplendim ama kedim hiç mutlu değil sürekli durgun sürekli yorgun ve herkesten kaçıyor. Kimsenin yanına gitmez etmez sevdirmez kucağa yatmaz bizim ev halkından. Aldığım arkadaşım bi kere geldi ve yanına götürdüm kucağından inmedi yaklaşık 5 dakika mırıldandın sonra kucağında uyuya kaldı. Acaba kedim bizimle mutlu değil mi? Kumuna yaptığı dışkısını da kapatmıyor bildiğiniz yapıp çıkıyor direk öylece bırakıyor ve asla yatağa koltuğa çıkmıyor. Sizce kedimi geri mi vermeliyim? 3 ay oldu ama hiç mutlu değil gibi duruyor. Vete gittiğimde de veteriner bana senden korkuyor ve görünüşe göre hep böyle olacak dedi. Lütfen yanlış anlamayın kedim mutlu değil sizce ne yapmalıyım?

5 CEVAP

Catmom777

Kedi otu al yaş mama al kölen olsun ben 3 gunde duzeltirim onu KULAGININ ARKASINI KAŞI BI DE benim sirrim sana soyledim

muratt_dgn

kediniz diğer sahibine bağlı olduğu için size yaklaşmak istemiyor muhtemelen,arada ödül maması verin oyun oynayın onunla ama üzerine düşmeyin onun size yaklaşmasını bekleyin yavaş yavaş size de alışacaktır diye düşünüyorum,sahibinden ayrıldığı için kediniz mutsuz

Cennet29

Siz onun isteği dışında onu ellemeyin ve zorla sevmeye çalışmayın. Onu görmezden gelin mamasını suyunu verin ödül maması verin oyuncaklarla oynatmaya çalışın ama zorlamayın. Bu uzun sürsede zamanla sizi sahibi seçecek ve aranız düzelecek. Kedilerin güvenini kazanmak aylar alabilir. Bırakın siz onun değil o sizin yanınıza gelsin

MMK06

Kedi otunu nereye bırakayım

MMK06

Catmam777 tam olarak sizi anlayamadım biraz daha detaylı anlatırsanız sevinirim.