Sokak Kedisinde İçteki Göz Kapağının Uyanık Olduğu Halde Kapanması Nedendir ?

mervekaraoglu

Kuzenimin baktığı sokak kedisinin esas değil de yedek göz kapağı gibi bir yerleri var ya kedilerin o kısım uyanık olsa da 1 haftadır zaman zaman kapalı kalıyormuş. Sebebi nedir ?

1 CEVAP

Elifinkedileri

  1. Goz kapagi dusmesi diye arastirabilirsiniz vakit kaybetmeden imkaniniz varsa bir veterinere yoksa belediyeye goturseniz cok iyi olur. Parazit kaynakli da olabiliyor havalar soguk oldugu icin usutmus de olabilir diger belirtileride takip etmek lazim