İç Parazit Hap I

MiaDamlaa

Veteriner den iç dış parazit hap la damlası ni aldım ve ortadan kesip yarısını vermemi söyledi ama nasıl vereceğimi bilmiyor öylece yutarmi yoksa bisiyin içine koysam mi

5 CEVAP

emrezrtrk

Veterinerin yarısını verdirmesi kurarsa boşa gitmesin diyeymis bana öyle dedi.eger kusarsa diğer yarısını ver dedi.maltla karıştırıp verebilirsin dedi

MiaDamlaa

Guncell

mia1598

Ensesinden tutup hapı ağzına koyun bizimkisi direk yutuyor bu şekilde eğer yutmazsa sevdiği bir yiyeceğe saklayıp verin

emrezrtrk

Bana malta karışıyor ver demislerdi

MiaDamlaa

Teşekkürler :)