Hangi Tür Mama ???

ElaZeus

Anket

Yaş Mama
(5 oy)
Kuru Mama
(9 oy)
Toplam (14 oy)

Sahipleneceğim köpek için ne tür bir mama kullanmalıyım ne sevdiğini nerden bilebilirim???

6 CEVAP

Feronia

Ne sevdiğini deneyerek bilebilirsiniz. Yaş mama daha iyidir ama size maaliyeyi çok yüksek olacaktır. Ev yapımı ve çiğ diyetler öneririm. Hazır kullanacaksanız kalite çok önemli.

Feronia

@affogato
Siz kulaktan dolma bilgilerle kimi yanlışlamaya çalışıyorsunuz acaba? Konuyu ne süre, nerelerden araştırdınız? Veri karşılaştırması yaptınız mı? Besinlerin hangi işlemlerde ne duruma geldiğini, hangi besinin vücutta ne gibi bir görevi olduğunu, hangi besinlerin köpeklerin sindirim sistemine daha uygun olduğunu araştırdınız mı? Teziniz var mı?
Bence kime yanlış bilgi veriyorsun dediğinize dikkat edin çünkü ben yaptım!
Buraya gelir gelmez bana saldırmanız da ayrı bir mesele, benim ne zamandan beri burada olduğumdan haberiniz var mı? 3 tane hesabım var, bir tanesi sitedeki en yüksek pati puanlı hesap.
Size diyeceğim, insanlara yanlış bilgi vermeyin ve kendinizden çok daha fazla araştırma yapmış insanlara kulaktan dolma bilgilerle böyle cevaplar vermeyin!

affogato

Devamlı yaş mama ile beslemek mi? İnsanlar yanlış bilgi vermekten bıkmadınız mı?

betulaltundal

Yaş mamaların çoğunda şeker oranı çok yüksektir neden ikisini karıştırmıyorsunuz birinden birini seçmeniz şart değil haftada 1 2 defa yaş mama verip kalanını kaliteli bir kuru mamayla tamamlamanızı öneririm, veterinerinize de danışabilirsiniz bunu.

Hilakyol

Yaş mama çol seviyorlar :) ama hep yaş mama vermenizi tavsiye etmem. Bencede kuru mama verip ara sıra yaş mama vermelisiniz

Hilakyol

Çok*