Kedi Kulak Uyuzu

Ebruss23

Arkadaşlar galiba kedimde kulak uyuzu var kafasini cok sallıyor ve asiri pis kulağı diger kendim de de ayni pislik ve kafa sallama oluştu veterinerdeki ilaci cok pahalı cok kedi bakıyorum onerebileceginiz eczane ilâcı varmi

17 CEVAP

KimJeongguk

Saniotic kesinlikle. Milimi Oridermyl'dan daha fazla daha uzun süre gidiyor. Oridermyl'la kurtulamadığımız geri nükseden kulka uyuzunu Saniotic sayesinde bitirdik. Kulağına damlatmadan önce kulaklarını silerek temizlemeniz çok önemli. Ben artan saniotic ilacımı d.o.l.a.p üzerinden satmayı düşünüyorum ilaçtan daha çok fazla var ve skt si hazirana kadar olduğu için. İlgilenirseniz d.o.l.a.p adımı verebilirim.

Anonymus985465

Saniotic veterinerde ve çok nadir olarak bazı eczanelerde olabilir.