Kedi Kulak Uyuzu

Ebruss23

Arkadaşlar galiba kedimde kulak uyuzu var kafasini cok sallıyor ve asiri pis kulağı diger kendim de de ayni pislik ve kafa sallama oluştu veterinerdeki ilaci cok pahalı cok kedi bakıyorum onerebileceginiz eczane ilâcı varmi

17 CEVAP

Seydgn

Oridermly kesin ve kalıcı çözüm.. uçuk fiyat ama diğerlerini kullanınca tekrar tekrar almak zorunda kalıyoruz kalıcı çözüm olmuyor malesef, oridermly çok kediye de kullanılabilir bu arada 1 haftada falan bitiriyor ilacın çoğu kalıyor

Anonymus985465

Saniotic.
Çünkü burda birçok kedi sahibi oridermylle sonuç alamayınca saniotic kullandılar ve uyuzun tamamen temizlendiğini yazdılar.
Ben de sokak kedileri için Saniotic kullandım ve tamamen temizlendiler.
Ancak ilkönce kulakları pamukla ve çok dikkatli bir şekilde kulak temizleme çubuğu ile temizleyin. Kulağa damlatırken ve damlattıktanbsonra kediyi sıkı tutun. Kulağı kapatıp o alayın ve sonra kediyi bırakın.

Ebruss23

Nerden alabilirim

Ebruss23

Nerden alabilirim

Seydgn

Veterinerlerde var geçen hafta 310a aldım ben

Ebruss23

Onun fiyati nekadar onu da veterinerden mi almam lazim

Ebruss23

Onun fiyati nekadar onu da veterinerden mi almam lazim

Hellokedi

Size öneri yapmıcam ekleyin yazayım insta burdan olmaz cunku... İnsta sans.meow1

Hellokedi

Size öneri yapmıcam ekleyin yazayım insta burdan olmaz cunku... İnsta sans.meow1

Hellokedi

Size öneri yapmıcam ekleyin yazayım insta burdan olmaz cunku... İnsta sans.meow1

Hellokedi

Size öneri yapmıcam ekleyin yazayım insta burdan olmaz cunku... İnsta sans.meow1

Hellokedi

Size öneri yapmıcam ekleyin yazayım insta burdan olmaz cunku... İnsta sans.meow1

Hellokedi

Size öneri yapmıcam ekleyin yazayım insta burdan olmaz cunku... İnsta sans.meow1

Hellokedi

Size öneri yapmıcam ekleyin yazayım insta burdan olmaz cunku... İnsta sans.meow1

Hellokedi

Size öneri yapmıcam ekleyin yazayım insta burdan olmaz cunku... İnsta sans.meow1