Kedimin Wc Önünde Kan Pıhtısı

Merhaba kedimin wc önünde kanlı köpüklü pıhtı gibi bir şey vardı kumu temizdi ama sizce nedir bu

6 CEVAP

oykuyildiz

idrar yolu olabilir veterinere götürün vucudunda yara vs yoksa .

Anonymus985465

İç parazit de olabilir

oykuyildiz

Neymiş sebebi merak ettim ?

Kesinlikle Veterinere götürün

Belki kedi kusmuş olabilir

senaau

Benim kedimin de kumunda ve kum kabının önünde kan görmüştüm bir keresinde. Görünürde hiçbir şeyinde sıkıntı yoktu bende tuvaletini mi yapamıyor diye onu takip ettim tuvaletini de yapıyordu neden olduğunu anlamadım görünürde bir sıkıntı olmadığı için de veterinere de goturmedim 1 seneyi geçti sanırım bu olay. Belki tuvaletini yaparken zorlanma olduysa kabız gibiyse ondan olabilir. Yine de emin olmak istiyorsanız hekime danışın bizimkinde Allah'a şükür birşey olmadı ama sizinki farklı bir durum olabilir. Genel durumunu da kontrol edin tuvaletinde istahinda vs bir sorun varmı birçok ciddi hastalığın belirtisi de dışkıda kan olabiliyot