Kanlı Mukus

Karamellaaa

Kedim kakasını yaptıktan sonra koşarken arkasından kanlı mukus düştü 2 oldu bu kakasi normal ishali yok aşıları tam manası Royal canin

7 CEVAP

muratt_dgn

iç parazit olabilir en son ne zaman yapıldı iç dış parazit

Sera79

MAMA DEGISIMI YAPAR BIZDE DE YAPTI .ANI GECIS SAKIN YAPMAYIN.KARISTIRARAK AZ AZ 15 GUNDE GECIN.

Sera79

Ultrason da çektirin rahat edin derim.ucretler belli tabi ...

Karamellaaa

Bu olaydan sonra öğlen hemen doktorumuzu aradık 14gun olduğunu aşisina ama gel yapalım dedi probiyotik verdi onu kulaniyoruz makatinda çatlak olabilir 1hafta bekleyelim dedi aşılarını tam zamanında yaptırıyorum düzenli bir şekilde

Sera79

IC PARAZIT GORURSUNUZ MAMA DEGISTINIZ MI YA DA SU MARKASI TAHRIS OLMUS OLABILIR .IC DIS VEYA KARMA GIBI ASILARI AYNI GUNDE YAPARLAR DIKKAT EDIN SAKIN BERABER YAPTIRMAYIN.SIZCE GUNDE 2 YA DA 3 ASI OLAN INSAN VAR MI?ARA LAZIM.DUSUNEN VET MI BEN GORMEDIM.

Karamellaaa

Meraba mamasını Royal caning kulaniyorum hayır 3aydir aynı mamadayim. Suyunu hergun hazır su katiyorum ılık veriyorum kedim yaş mama yiyemiyor ya ishal oluyor yada kusuyor yaş mama vermiyorum onun yerine kreker seviyor süt et gibi şeyler asla yemiyor sebze zeytin meyveye bayılıyor ama elimden geldiğince vermiyorum sanırım sorunumuz çözüldü popişine Hindistan cevizi yağı sürdüm 2/3gun bir problemimiz yok şuan gayet sağlıklı hareketli 🙏

Karamellaaa

Devam etseydi goturucektim ultrasona çok şükür iyiyiz tesekkur ederim