11 Aylık Kediye Multivitamin Verilebilir Mi

Veterinerime sorduğumda isterseniz verin dedi sizce vermeli miyim

5 CEVAP

Cemalchief

Verebilirsiniz

develi99

Verin tabii ki, kitten pastelerde bunun icin var. Ben 2 ayliktan beri veriyorum. Su an 6 aylik. Masallah kaplan gibi.. Vermelisiniz de.. en azindan gelisme evrelerinde..

Anonymus985465

Gereksiz her şey karaciğer ve böbreklere yük.
Vermeniz gerekiyorsa kilosuna göre dozaj önemli.
https://www.suzionline.com/kedi-mamasi/bir-kedinin-besinsel-ihtiyaclari-nelerdir/

Sulemiss

Ara ara verebilirsiniz zararı yok

Nrynrynry

Gereksiz vitamin vermeyi çok doğru bulmuyorum, onun yerine benim tercihim omega 3-6(Bağışıklığını yüksek tutmak adına) ve üriner sıkıntısı yaşamamak adına belli periyotlarda c vitamini veriyorum.