Perfect Wash Şampuan

_Max_

Arkadaşlar oğlumun aşıları bitti ve yıkanmaya başlayacak ve Perfect Wash kullanmaya karar verdim hangisini önerirsiniz koku olarak kullananlar yazarsanız Sevinirim ve Gözlemleriniz nedir iyi bir şampuan mı

4 CEVAP

Feronia

Ben Siyah Orkide kullanıyorum, tavsiye ederim.

ursaminor

Ezgicim sen şampuana ek olarak conditioner kullanıyor musun? Yorkielerde kullanmak gerekiyor illaki. Biliyorsun 5 ay oldu tıraş sonrası ve tüyler (aslında saçlar) uzamaya başladıkça yine sorunlar başladı bizde. Kesin olarak krem kullanmak gerekiyor. Ama hangisi seçemiyorum bir türlü. :/

Feronia

Kullanmıyorum Sinem abla.
Bioline natural-oil conditioner bana fena gözükmedi.

_Max_

Teşekkür ediyorum