Kedimin İştahı Azaldı

mervegomis

Kısırlaştırdıktan sonra iştahı artmıştı sıkıldıkca hep yemek istiyordu hatta yemek aklına gelmesin diye oyun oynatıyordum hep saatlerce. Son günlerde rahatsızlık geçirdi orta kulak iltihabı şüphesi ile damla kullandık. Geçti çok şükür hiç bir şikayetimiz kalmadı. Lakin iştahımız azaldı. Bazen mamasını koklamıyor bile. Çok üzülüyorum ya sebebi ne olabilir ki

5 CEVAP

Anonymus985465

Hasta/ağrısı olan kedi yemez ve yeterli beslenmeyen kedinin organları hasar görür.
Ağzında bir problem olabilir.
Kliniğe götürmelisiniz

ilaydayavuzer

gecirdigi hastaliktan dolayi istahi azalmasi normal. farkli bir hastaligi yoksa duzelir yakin zamanda

mervegomis

Dün kliniğe tekrar gittik aşı için. Herhangi bir problem yoktu ağzını da kontrol ediyorum herşey yolunda gayet güzel de oyun oynuyor. Sadece evimiz sobalı her oda sıcak olmuyor maalesef. Acaba soğuğun da etkisi olabilir mi? Birde mama kabını değiştim bir tık daha yüksek aldım rahat yesin diye. Bunun da bir etkisi olabilir mi ?

biraz gözlemleyin. tamamen yemeyi kesmemeli o zamam bir problem var demektir. çok yemesi de iyi değil. belki o zaman anormal yiyordu şimdi normale döndü. bir kaç gün bekleyin derim ben.

Anonymus985465

Hemogram yaptırdınız mı?
Bağışıklık, Enfeksiyon, iç parazit değerlerine bakıldı mı?

İştahı azalmış bir kefiye aşı yaptırmak çok yanlış.