Su Kabini Patileyip Dokuyor

Minminik

Temiz su koyuyorum tavşan hareketi yapar gibi suluğunu patiliyor döküyor bu sefer ben siliyorum Silince hoşuna gidiyor eğleniyor bezle oynuyor onun için mi döküyor bilmiyorum Kediler neden suluğuna pati atıp suyunu dökerler temiz su da koyuyorum

4 CEVAP

BusraO

Yüksek olmayan , su içerken bıyıkları değen bir kap ise sevmemiş olabilir.
Cam , yüksek ve ağız kısmı genis bir kap kullanabilirsiniz

yavru kediyse kendi kendine oynuyordur merak etmeyin bir süre sonra geçer.

Nrynrynry

Cam kasede su vermeyi deneyin evde kullandıklarımızdan, birde her gün suyunu mutlaka değiştirin, taze içme suyu tercih edin.

Sezgek

Oyun yapıyor bizim zilli de çok sever su kabı ayaklı bir tezgah içine oturduğu için onu dönemiyor ama benim kızım cam önündeki masanın üstünde de su içmeye bayılıyor oraya da kap bırakıyorum o normal onu patileyip patileyip döküyor zilli yakalarsam yüksek sesle şişşşt diyorum bırakıyor sonra böyle bana bakarak hafiften ptiyi uzatıyor şişşt diyorum tekrar bırakıyor eğleniyor onunla sizde mama ve su kabını destekli içeri oturan tarzda alabilirsiniz