Scottish Kedimin Kulağındaki Yara Mı ?

PaSuNe

Scottish fold kedim 2 yaşında , temizlerken farketttim iki kulağının da içinde o küçük kırmızılık var, silerken küçük bi kan da geldi. Sebebi ne olabilir yaa normal değil bu bence ama emin olamadım

5 CEVAP

ilaydayavuzer

parazit olabilir

PaSuNe

Gerçekten mi ya 😔😔

kaşırken yara yapmış da olabilir. eğer dışarı ile teması varsa veya siz taşımış iseniz parazit de olabilir. veteriner görsün mutlaka.

PaSuNe

Dışarı ile teması yok , benim taşıma ihtimalim de düşük küçük bebeğim var hijyene dikkat ediyorum. İki kulağında da olması beni korkuttu umarım parazit degildir , bugün veterinerle görüşeceğim 😕

Cakileta

Kulağına su va. sıvı kaçırıp enfeksiyona sebep olmuş olabilir, kaşıyınca da yara yapmış gibi duruyor 😔