Delice Koşuyor Ama Neden?

emrezrtrk

Kedim geceleri delice koşuyor ama neden biz ona hiç bir kötülük yapmıyoruz ve yukarı filan bakıyor miyavliyorda?

5 CEVAP

ursaminor

Yani kısaca kedilik yapıyor??
:D
Enerjisi fazla geliyordur. En son uyumadan önce bizimki de son kalan enerjisini evde danalar gibi koşarak atar ve sonra yatar.
Ayrıca günler öncesinde bir sinek yakalamış olduğu duvardaki herhangi bir noktaya kilitlenip miyavlar. "Ben burada bir şey yakalamıştım şimdi nerede, yedim mi? Hiç hatırlamıyorum ama lütfen geri gelsin. Bana ne bana ne istiyorum gelsin, geri getir onu anneaaaaa" diyerek bağırır. Evet diyor bunları, anlıyorum ben :D

Mischka

Bizim kız da aynı :) zaman zaman özellikle de vitamin ve ya ödül vermișsem enerji ve mutluluk patlaması mı yașıyor ne. Ninjaya dönüyor evin içinde zıp zıp top gibi bir duvardan diğerine uçuyor resmen. Sonrası mıșıl mıșıl bayılıyor bir köșede :)

emrezrtrk

Evet aynısını yapıyor

emrezrtrk

Hatta annemin üstüne atlıyor. Komsularda annemi kiskirtiyorsokaga atın diye

emrezrtrk

Aynen öyle oluyor...lardesimde yaramaz sanki ikisi güçlerini birleştiriyor