Kısır Kedi Mama Tavsiyesi?

Blhs

Merhabalar;
Şuan da N&d somonlu kısır mama kullanıyorum.2 kedim var ama bir ufaklıgımız daha geldi evimize bu klasmanda önerebileceğiniz daha uygun bir mama var mıdır?

8 CEVAP

muratt_dgn

Hill’s ton balıklı kısırlaştırılmış kedi maması kullanabilirsiniz

ilaydayavuzer

hills alabilirsiniz icerigi saglam fiyati da uygun

develi99

Şu 5-6 markayı çevirip çevirip kullanın, hepsi birbirinin rakibi ve sterilizedleri yaklasik ayni kalite.

Acana/Orijen
N&D
Proplan
Royal Canin
Hills

KimJeongguk

Kesinlikle Exclusion denemenizi öneririm. Temiz içerik gdosuz (mısırdır pirinçtir saçma sapan solgu malzemesi yok) ve içerisinde gerçek et var. Sığır etlisi yeme garantili. N&D ile falan aynı fiyatta ama 12kg olarak alırsanız N&D'den Proplan'dan daha uygun oluyor. Biz kullandık tavsiye ederiz. 👍🏻

Sulemiss

Bende daha uyguna mama almak istedim brit care merak ediyordun kısır maması olanı
Fiyatı diğerlerine göre daha uygun veterinerime sordum iyi mama olduğunu söyledi. Fiyatı diğerlerine göre daha uygun içeriği de güzel.

Nrynrynry

Brit care markayı öneriririm içeriği gayet güzel. Mamaların içeriğinde mısır, mısır gluteni, soya, buğday ve türevleri, pancar, pancar küspesi olmamalı. Brit care kısır kedi mamasının içeriğini inceleyin beğenirseniz kademeli geçiş yapın direk geçiş yapılırsa ishal olma olasılığı yüksek çünkü.

edmrcglu

royal canin var yorumlarda kullandım bende önermem içeriği iyi değil proplanda kullandım sıkıntı yaşamadım şimdi brite geçtim o da güzel bozitada kullandım o da güzeldi