Kedim Sağır Nasil Oynayabilirim Egitebilirim

Meetthewoo

Hic duymuyor ve evde yeni

1 CEVAP

develi99

Merhaba. Bizimki de sagir. Göz koordinasyonu ile ilgili oyunlar. Zıp zıp toplar, küçük ağzinda alip getirecegi goturecegi vs.. hareketli ve göz ile yapabilecegı her sey. Ama en etkilisi top. Parlak ve dikkatini ceken. Lazer de oluyor. Güreşin mesela :) Egitmek için de işaret dili. Ben sus işareti ve işaret parmagimla hayir demeyi ogrettim
Parmagimk kaldirinca anliyor. Kolumu kaldirinca selam.demek :) meaaaawww diye bagiriyor. Tamamen gorsel dusunun yani..