Neden Sahiplendirmek İcin Guvenilirlikten Ayni İlde Yasanip Yasanmadigi Soruluyor. Cok Yanlis?

Asliaktas54

Sshiplenme icin yaziyoruz guven sagliyoruz okey fakat cok sacma seyler soruluyor. Sonucta bn cok istemesem zaten talep de bulunmamki

5 CEVAP

betulaltundal

Arada bir görmekten ziyade insanlık hali olarak ilerde sorun çıkarsa hayvancağızı yabancı bir şehirde tek başına sahipsiz bırakmamak için bu önlem alınıyor bu birincsi. İkincisi sahiplendirme işini yapanlar çok iyi bilir ki çok emin konuşup teminat verenler iki hafta sonra gelin alın bunu diye arayabiliyor tedbirli olmak gerek. Üçüncüsü de şehirler arası yolculuğun hayvanlar için yıpratıcı ve seçeneklerin çok az olması. Sanılanın aksine hayvanları taşıyan kargo firmaları yok otobüsler ve uçaklar bagaja alıyor ki çok riskli son kalan ihtimal de pet nakil firmaları ve çok uçuk rakamlar istiyorlar.

Reyyanhan

Ben kedimi kendi ellerimle gidip teslim ettim . Hala o aileye ulaşamıyorum . Düşünün bu durumu .

Reyyanhan

Kesinlikle aynı şehir yetmiyo . Sülalesi ni bilmek lazım :/

aleyn

bi forumda okumuştum uzak iki il arasında sahiplendirme yapılıyor uçakla giden birine emanet edilen kediciği alacağız diyenler almaktan vazgeçiyor ve bunu kedi uçaktayken aileye haber veriyorlar.. sonrasını düşünün..

akitalove

Takip amacıyla buyuk ihtimalle arada bir gormek istiyorlar o yuzden aynı ilden mi diye sorabilirler şahsen ben kedi mi veya kopegimi şehir disina vermem