Lutfennn! Kedi Kırmızı Göz

Maviliimm

Arkadaşlar beyaz british kedim var. Gözleri ara ara kızarıyor. Damla kullandjk geçti. Bikac ay sonra tekrar aynı şey oldu kırmızı göz bulanık şekilde gözleri. Hiç halı yok. Benden kaçıyor sürekli. Gözlerinden kaynaklı ağrısı mi var başka bı hastalık mı bilemedim. Yaşayan var mı neden böyle durgun

1 CEVAP

kediniz cins olduğu için veteriner görsün bence. buradan bir şey söylemek yanlış olur çünkü tavsiye damlalar kör bile edebilir kedinizi. antibiyotikli damla kullanması gerekebilir veya korneası çizildiyse çok daha başka bir tedavi gerekebilir.