Balkona Bırakılmış Köpek

kimyonesra

Arkadaşlar bugün mahallemde böyle bir şeye şahit oldum. Köpek bu havada balkonda duruyor. Ne yapabilirim, haydiye şikayet etsem nasıl olur

3 CEVAP

aslihan_e

Yalnız, aldıklarında barınağa götüreceklerse almasınlar daha iyi, hayvan direkt hastalık kapar.

hayvan polisi bu durumda gelip alıyor köpeği diye biliyorum.

Deniz1741

İnsanlarımız gerçekten şaka gibi. Şu hale bakın. Bulunduğunuz ilin hayvansever derneklerine de yazabilirsiniz.