Kedimin Rahatsızlığı Egzema Mı, Mantar Mı, Yoksa Başka Bir Şey Mi?

erdemiri

Herkese merhaba. Kedimin kulak bölgesindeki tüyler döküldü ve fotoğraftaki yara benzeri durumun oluştuğunu fark ettim. Tavsiye üzerine şu an batikon ve elma sirkesi ile düzenli olarak silme işlemi yapıyoruz. Deneyimi olan arkadaşlar bunun mantar mı, egzama mı yoksa başka bir şey mi olduğu ile ilgili bilgi verebilirlerse çok memnun olurum. Teşekkürler...

1 CEVAP

sna

egzama gibi görüyorum kedimden atlattığıma bakılırsa. Papatya çayı için aldığımız otu suda kaynatıp elma sirkesiyle karıştırıyorduk biz. Onu deneyin isterseniz biraz. Bir de haftada 2 gün 1 hafta elma sirkeli suda 1 diş sarımsağı rendeleyip bekletip olan bölgeye sıkıyorduk. Çabuk atlatır inşallah. Geçmiş olsun. Sabır dilerim.