Kedim İshal Oldu Mamasını Hemen Değiştirin Mi

Melikeacr

Merhabalar kedime aldığım mama ishal yaptı bende yeni mama satın aldım. Yeni mamaya yavaşca gecis yapılması gerektiğini biliyorum ama şimdi kullandığım mama kedime iyi gelmeedi. Hemen eski mamayı kesip yenisini mi kullanmami yoksa 3 4 günde geçiş yapmami mi onerirsiniz

5 CEVAP

Anonymus985465

Haşlanmış tavuk göğsü ve pirinç lapası yedirin. Kakası düzeldiğinde yeni mamadan verebilirsiniz

royal canin gastro alın veterinerden. hemen ona geçiş yapabilirsiniz çok iyi geliyor ishale 1-2 günde kesiyor.

Anonymus985465

İshal düzelmezse virbac gastro öneriyorum

Coconutbey

İshal için hills i/d mama kullandık toparladı ama tabi veterinerde satılıyor

ben i/d yi 1 sene kullandım mide problemi için. o da çok iyidir. yapacak bir şey yok veteriner maması alacaksınız en az 3 ay.