Küpenin Taşını Yedi Görsel

Sutunannesi

Ders çalışırken yere bir şey düştü ama o an yerimden kalkıp bakmadım. Dersim bittikten sonra kalkıp bakarım diye düşündüm sonra da unuttum. Yatarken küpelerimi çıkarıyordum birde baktım ki taşı yok hemen düştüğü yere gittim ama asla yoktu koltuk altlarına vs girebileceği her yere baktım ama yoktu. Benim kedim yerde gördüğü her şeyi yiyor bunu da bulup yediğini düşünüyorum. Dikkatsizlik ettim benim hatam biliyorum haklısınız zaten çok vicdan azabı çekiyırum. Çok büyük değildi ama kenarları köşeliydi parlak bir küpe taşı kare şeklinde. Eğer yediyse ne olur yani çok büyük olmadığı için kendisi sindirebilir mi. Eğer sindiremezse de bir aksilik olduğunu nasıl anlarım başına gelen var mı. Altıda üçgen gibi yani Elmas gibi düşünün küçük Elmas

6 CEVAP

ursaminor

Açıkçası size kaka didikleme yolları görünmüş durumda. Eldiven alın bolca, birkaç gün kaka didikleyeceksiniz ince ince. O küpe taşı 3 gün içinde çıkmazsa, veterinere gidilip durum anlatılacak. Ama bu arada başka bir yerde de düşmüş olabilir, bu gerçeği de es geçmeyin.

Ursaminor iyi aciklamis bir ihtimal yediyse sindiremeyeceginden kusmaya calisir

Sutunannesi

Yediğine emin gibi bir şeyim çünkü düştüğü noktayı biliyorum odamda düştü ve dediğim gibi ayırmaksızın her şeyi yemeye programlanmış gibi her şeyi yiyor vet şımarıklıktan demişti ama bu bizim başımızı derde sokuyor. Sizce bu bağırsaklarınw falan Zarar verir mi çok korkuyorum

Diskiyla atar diye dusunuyorum ama net bir sey soylenemez bununla ilgili kediler yabanci cisim yiyip sindiremediginde kusarlar ama bazen kusma olmaz cerrahi mudahale gerekir gozlemleyin ama iciniz rahat etsin isterseniz veterinere goturun belki kupenizin tasi dustu oynadi bir yerlere girdi tas bu da olabilir

Mariana

sert birşey olduğu için ben pek yediğini sanmıyorum. Genellikle oynamayı partileri ile oraya buraya savurmayı severler benim kedim öyle. Siz yine gözlemleyin dedikleri gibi dışkı yoklaması yapın ve size özellikle söylemek istiyorum uzun süredir takip ediyorum sizi kedim şunu yaptı kedim şunu yedi en son kağıt yedi napayım diye sordunuz bazen fazla kedinizin üzerine düşüyorsunuz ilk kediniz belki benimde ilk kedim ama bu kadar telaşlı olmayın lütfen :)))))))

Sutunannesi

Evet maalesef ben fazla pinpirikli biriyim biraz da karakterden dolayı sanırım bu. Artı birde sütü çok seviyorum öyle olunca endişeleniyorum çok bunu bana veterinerlerimiz de hep söylüyor bir çok kez ağladığımı bilirim veterinerlerde. Evet masleeef biraz fazla telaşlanıyorum :)) ve muhtemelen yedi yani tüm odaya baktık ama bulamadık mamasının olduğu taraflara doğru düşmüştü ve süt dediğim gibi istisnasız her şeyi yiyor. Normalde her sabah erkenden kaka yapar ama bugün 5 gibi yapmış ben baktım biraz kurcaladım ama bulamadım taş falan :((