Kedi Maması

sevevevalt

kedime acik mama aldimda bu hangi markanin mamasi acaba

11 CEVAP

edmrcglu

bunu nasıl bilebiliriz ki aldığınız yere sormadınız mı alırken

sultan12

pro planda böyle değil ayrıca yavru mama olması da şok edici bu kadar büyük yavru mama hiç görmedim.

sevevevalt

yok sadece yavru kedi mamasi diye bunu verdiler sormayi unuttum sanirim 🤦‍♀️

Suraemir

Ndye benziyor sanki rengi koyu yuvarlak fiyatı nedir kg olarak?

sevevevalt

159 tl ye aldim

Cennet29

Nd taneleri böyle değil. Tanelerden de mama anlamal imkansız. Ztn çoğu markanın sahtesini de yapıyolar. Önerim açık mama almayın

gidip sorun petshop’a ben ne aldım diye. ayrıca açık mama neden alıyorsunuz? çok riskli. saklanma koşullarını bilmiyorsunuz. küflü mama olabilir ve kediniz zehirlenebilir. o kadar mamaya kapalı mama bulabilirsiniz. bana çok saçma geldi bu olay şu an nedense. kediye ne aldığını nasıl bilmez bir insan???

sevevevalt

tavuk aromali sanirim

dilanbulent

Bir daha yapmayın böyle bir şey. Mama alıyorsunuz hangi mamayı aldığınızı sormuyorsunuz. Petshoplar kurnazdır size vereceği mamayı öve öve bitiremezler ama çoğunun içeriği rezalet. Reflex ile ND'nin içeriği aynı ama ND yurtdışı markası olduğu için daha pahalı diyen petshop gördüm ben :) Sormadan almayın bir daha.

sevevevalt

doğru diyorsunuz bende biraz saskinlik var bide yeni sahiplendim kedimi oyuzden cok iyi bilmiyorum boyle seyleri 🤦‍♀️

sevevevalt

ama bozuk mama olsa anlarim cunku kedim suan severek yiyor bide kakasida iyi gorunuyor