Dişi Kedim 3-5 Gün Arayla Kizginliga Giriyor

Merhabalar dişi kedim 3-4. Hafta önce kızginliga girdi 10 gun sürdü ve 3-4 gün sonra tekrar kizginliga girdi 7 gün kızgınlıktan 3-5 gün sonra ise şimdi yeniden kizginliga girdi veterinerden kısırlaştırma randevusu aldık ama kızgınlığı bitmiyor

3 CEVAP

Balimlilac

Aynı dertten muzdaribim. Randevu alıyorum o gün kızgınlık belirtisi veriyor ve operasyon erteleniyor. Nasıl yapacağım bilmiyorum.Çalışıyorum kaç kez izin alıp izni iptal ettim.

Veteriner imiz eğer kızgınlıktan cikmiyorsa kisirlastirmaktan başka çare yok dedi kedimi kisirlastirdim 13 gün önce şuan gayet iyi

sabırla bekleyin. evde kalorifer yandığı için hayvanların kafası karışıyor doğal olarak. ama zaten şubat mart ayları pek kısırlaştırma için uygun aylar da değil. nisan mayısı bekleyin bence.