Merhaba Arkadaşlar. Üç Çocuğumu Ve Bahçeli Evimi Koruyacak Ailemizin Ferdi Gibi Olacak Bir Köpek

turnusol

Başlıkta da belirttiğim gibi koruyucu, oyuncu, çocuklarıma yanlışlıkla bile zarar vermicek bir köpek sahiplenmek istiyoruz. Bu arkadaş golden yavrusu olabilir diye düşünüyorum duğru bir düşüncemidir ayrıca önerilerinizi bekliyorum.

26 CEVAP

Akitamaya

akita gece uyumuyor bile benim var apartmanda biri yukarı çıkarken kapıyom koşuyor kulağını dikiyor ve havluyor sana öneririm

Akitamaya

akita çocuklara karşı da toleranslıdır

Akitamaya

akita çocuklara karşı da toleranslıdır

Akitamaya

yalnız akita sahiplenir eve birini sokarsanız hırlar veya saldırabilir sahiplenici bir köpektir

Akitamaya

yalnız akita sahiplenir eve birini sokarsanız hırlar veya saldırabilir sahiplenici bir köpektir

yigit25

türk kökenli olmalı mesele kangal,çatalburun vb gibi

sude24sena

golden retriever çok güzel bir köpek oyunu ve dost canlısı

pegasus

Kesinlikle Golden en uysal köpek asla çocuklarına bile Zarar vermez

yigit25

Kangal korkarsan husky

Luca2015

Alman çoban köpeği bahçenizi korumak ve çocuklarınız için iyi bir seçim olabilir. Çok akıllı bir ırk

tubix35

Dogo arjentino aile bireylerine sadik zararsiz disardan kimse aile bireylerine yaklasamaz