Pawpaw Gurme Mi Jetix Mi ?

Lilibeth

Merhaba sokak kedilerine uygun fiyatlı mama sormuştum pawpaw gurme ve jetix arasında kaldım fiyat olarak. Hangisini tercih edeyim sizce? İshal tüy dökümü sorunu olmaması için. 15 kg almayı düşünüyorum

11 CEVAP

Cennet29

Paw paw tavuklu sipariş ettim bugün 15 kg 420 tl. Umarım yerler. Bu külüstür mamalara kadar düştük normalde sokaktakine bile almayacağım bir mamaydı ama zamlardan en kötü mamaları alabiliyoruz artık

Kedimama123

Paw paw yemiyor benim aokaktakiler jetix tavsiye ederim seviyorlar

Cennet29

Sokağa econature, milo, mito reflex kullandım hep. Paw paw ilk defa sipariş ettik bakalım umarım yerler

Seymaaacaan

Pawpaw zorla yiyorlar. Jetix lider pet food üretimi enjoyla çok benzer. Lider üretimi mamaları sorunsuz yiyorlar

Seymaaacaan

Mercy öneririm o da lider üretimi hepsi severek yiyor. Kendi sitelerinden alın ilk siparişe %10 indirim var 430-440 bandındaydı indirimli fiyatı

Minikmuezza

Pawpaw tavuklu yemiyorlar bende aldim ama yemiyorlar

dilanbulent

Hatırladığım kadarıyla Jetix markasını daha önce almadım fakat PawPaw almıştım. Asla yemiyorlar. Aç kalmayı tercih ediyorlar yine de PawPaw yemiyorlar hiç tavsiye etmiyorum

Lilibeth

Pawpaw yorumlarından sonra jetix aldım bugün teşekkürler yorumlarınız için

Lilibeth

Pawpaw karışık olduğu için belki daha iştahlı yerler diye düşünmüştüm ama jetixi genellikle yediler mi? Çok mıymıylar çünkü koklayıp giden tayfa çok

Lilibeth

@Kedimama123 jetixte tüy dökülmesi ishal yaşadınız mı? Bağışıklığı etkileneni görmüşsünüzdür en azından, geneli yiyorsa onu alıcam mecbur

Lilibeth

Mercy ve jetix içeriği aynı sanırım değerlerine bakınca. Mercyde sadece tavuklu var diğeri de öyle. Bonnie de liderdi ama onu pek yemediler çok süründü kaldı. Aslında sorun Oralet ve diğerlerinin aynı mamayı yemesi, sürekli Oralet beğenmediği için ona ayrı alıyorum diğerlerine ayrı. O biraz maliyetli oluyor o yüzden hepsinin severek yiyeceği ve her seferinde ne alıcam diye düşünmeden sürekli aynı mamayı almak derdim. Mercynin de küçük boyu olmadığı için o da biraz risk tabi. Oraletin tek yediği şey friskies ve mito onların da fiyatı malum