Acana Köpek Mamasinda Sürekli İshal Neden?

Basakes

Brit Care junior large breed kullaniyordum, arada her türlü besin takviyesi ile(haşlanmış et balık pirinç dahil). Cumartesi Acana puppy large breed geldi, yüksek proteinli diye istemiştim ama dışkısı rezalet sarımsı ve çok cıvık hatta tutamiyor. Büyüme ve gelişmesi pozitif etkiliyken dışkısı böyle cıvık ve yağlı olunca bir problem mi var diye düşünüyorum. Bilgisi yada fikri olan?

4 CEVAP

Feronia

Mama geçişinden dolayı olabilen bir durum. Yavaş yavaş geçmeliydiniz.

_Max_

Köpeğinizle ilgili olabilir mamalar köpekten köpeğe değişiklik gösterebiliyor

eltarcin

Emin değilim ama yeni geçtiyseniz Acana'ya mama değişikliğinden kaynaklanıyor olabilir.

yasement

Mama gecisinde ishal olabiliyor en az 1 hafta eski mamasi ile karistirarak, gunden gune eski mamayi azaltip yeni mamayi arttirarak vermek sikayetleri en aza indirir