Yavru Kedime Ne Kadar Mama Vermeliyim

Lalako

7 aylık erkek sarman kedim için reflex'ten n&d'ye geçiş yaptım. Elimde ölçü kabı yok, günlük mama oranı ne kadar olmalı ve hangi sıklıkla vermeliyim?

3 CEVAP

dilanbulent

Yavru kedilere ölçüyle mama vermeye gerek yok. Kilo problemi olan kediler için ölçüyle verilir ama yavru kedilere ölçüyle mama vermeye gerek yok.

Minminik

Veterinerim benimki enerji patlamasi yasiyor diye olculu verdiriyor 1 gun icin 1 cay bardagi ve biraz ceyrek cay bardagi mama veriyorum

Coconutbey

Kilo sıkıntınız yoksa bence de ölçüye gerek yok daha yavru :))