Merhaba.kedim Bir Aylık.ona Uygun Mama Arıyorum Ama Bulamıyorum.

ecemnaz

Merhabalar.Kedim 1 aylık henüz.ona yavru kedi maması arıyorum ama sürekli değiştirmek zorunda kalıyorum.beğenmiyor.sizce en uygun hangi marka kullanabilirim? en son goody diye bir mama denedik daha öncesinde whiskes vardı.ama goody i hiç sevmedi.Önerilerinizi bekliyorum

18 CEVAP

ecemnaz

resimlerde genelde büyük duruyor.cinsi erkek.erkek kedilerin gelişimi daha büyük.şimdi nd kullanıyorum.gereksiz yorum yapanları okumadım.annesi öldü diyorum niye yanından ayırdınız diye soranlar var.yorumları yaparken dikkat edin.kediyi benden daha iyi tanıyamazsınız

ecemnaz

kullandığım mamaların kötü olduğunu duyduktan sonra bıraktım zaten de kediyi öldürme gibi bir durum söz konusu değil.YORUM yaparken dediklerinize bakın arkadaşlar

Miniminimini

Ben de kedimi 45 gunlukken bulmustum. Size tavsiyem nd kuru mamayi yas mama ile karistirip vermeniz bir kac ay. Bunun yaninda gelisimi icin sut tozu da kullanin, anne mamasi icemedigi icin gerekli. Ben bu sekilde buyuttum kedimi, 2 ay yas ve kuru mama karisik verdim daha sonra sadece kuru mama haftada 2-3 gunde yas mama. Ama sut tozu ve vitamin takviyesini de yapin mutlaka.