Kedimin Gözüne Perde İnmiş Olabilir Mi

Lalako

7 aylık erkek sarman kedim var, bu akşam farkettiğim üzere sol gözüne göz perdesi kısmi olarak inmiş. Işık tutunca gözündeki yoğun kıvamlı perde net görülüyor, gözü daha mat. Bunun sebebi ne olabilir, neyin belirtisidir ve ilk müdahale için ne yapabilirim?

1 CEVAP

  1. gözü indiyse enfeksiyon vardır. siz bir şey yapmayın tehlikeli olabilir veteriner görsün mutlaka. her damla her hastalığa iyi gelmiyor bazen emfeksiyonu daha da azdırıyor çünkü.