Hangi Orijen'in Önerirsiniz?

elaaaa

Hangisi daha iyidir?

13 CEVAP

eltarcin

Biraz kedinizi anlatsanız? (Kısır mı?, dişi/erkek?, yaş/ay, hareketli/tembel, vb.)

Feronia

Tundra

Feronia

Tundra içeriği her tür etten dengeli olarak içeriyor. Six Fish ise yüksek biotin ve omega yağ asitleri içeriğiyle tüy sağlığını ve sinir sistemini destekliyor.

Feronia

Six Fish balıklı ve balık en yüksek mineral barındıran et türüdür, kediniz erkek ve kuru mamayla beslenen bir kedi olduğu için (fazla hareketli de değil) sadece balıklı mama önermedim.

elaaaa

@feronia
Kedim dişi olsaydı six fish de kullanabilir miydim yani? Cinsiyete göre değişiyor mu bu durum? Bir de cat&kitten ya da regional red hakkında ne düşünüyorsunuz?

Feronia

Cat & Kitten tavuk ağırlıklı, bu yüzden diğerlerine nazaran önermiyorum. Six Fish de kullanabilirsiniz, kedinize yaş mama verme sıklığınıza ve su tüketimine de bağlı bir durum bu. Regional Red de güzel, köpeklere daha çok önerdiğim bir seri.

elaaaa

Kısır değil, erkek, 2 yaşında, hareketli.

elaaaa

Ama çok da hareketli değil. Biraz.

eltarcin

Tundra veya Six Fish

elaaaa

Neden Tundra? Ya da neden six fish? Bunu da yazarsanız sevinirim. :) Başka önerisi olan?

eltarcin

Arkadaşımın da kedisi erkek ve popişi yerden kalkmıyor :) Ama Orijen Six Fish kullanıyorlar. Sıkıntı yaşamıyorlarmış. O nedenle önermiştim. Tundra'da @Feronia'nın dediği gibi. Etleri dengeli. Neredeyse her kediye önerebilecek bir mama.

zeynemila

Tunca siz fish

affogato

Kesinlikle tundra