Kedim Aralıksız Kusuyor

Minervaa

Merhaba
Kedimin öğürme sesleriyle uyandım, aralıksız şekilde kusuyor. Toplam 10-15 arası sayıda kustu. Bazen su bazen beyaz köpük çıkıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum çok panik olmuş durumdayım, lütfen yardımcı olun.

17 CEVAP

Minervaa

Ağzında bir şey göremedim. Bu kadar kusması çok anormal değil mi? Yabancı bir ülkedeyim burada sağlık sistemi yeterli değil hemen götüremiyorum

Minervaa

Teşekkür ederim, Türkiye'ye getirebilirsem orada baktıracağım her şeyine.