Kedim Miyavlıyor

melikedrsn

Sürekli soruyorum ama çok Korkuyorum kedim dün aşı oldu ilk aşısı bugün çok miyavlıyor ve enerjisi düştü oyun bile oynamıyor normal mi? Bir de arka ayağı topallıyor aşı olduktan sonra oldu sanırım neden olabilir? Son olarak kedimi odama kapatıp başka bir odada uyusam sorun olur mu? Şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

muffincatt

bir odaya kapaatırsanız çıkmak için daha çok ses çıkarır ve stres olur belki bir ağrısı bir sıkıntısı vardır topallıyor diyorsunuz buna bağlı miyavlıyor olabilir? veterinere bir gösterin derim

SemaKorkmaz

Onun yanında olun yalnız bırakıp daha sa asabileştirmeyin, partilerinin altını bir kontrol edin devam ederse veterinerinize mutlaka götürün

melikedrsn

Teşekkürler