Kedim Gribi Atlattı Ama İştahı Cok Az

pistan32

Kedim bi haftadan fazladir gripti simdi baya iylesti ama istahi yok ton baligini bile koklayip yemiyo bide acaba burnumu koku almiyo diye dusunuyorum

12 CEVAP

Yas mama almayi deneyin animonda,schesir veya brit care tarzinda yas mamalar yer diye dusunuyorum baska bir problem yoksa tabi cunku eger atlattiysa yer vitamin kullaniyor musunuz?

pistan32

Hayır sokakta besledigim geceleri apartmana aldigim bi kediydi hastalik olayindan sonra sahiplenmeye karar verdim evde kendim yas mama yapsamda olur dimi tavuk patetes havuc gibi kediler icin saglikli olan yiyeceklerden

Elbette evde mama yapmak saglikli mesela tavuk+havuc+kabak hepsini minik minik kup seklinde dograyip haslayabilirsiniz veya havuc+tavuk+patates yine ayni sekilde haslayip verebilirsiniz.birde eger kediniz gripse veterinere goturun istahsizlik normal degil mutlaka vitamin takviyesi lazim gecti gibi dusunurken tekrarlayabilir kediye zarar verebilir o yuzden veterinerden destek alsaniz iyi olur diye dusunuyorum.

affogato

Bence bu çorbayı yapın emin olun bayılarak yiyecek

pistan32

Tamam tesekkur ederim

pistan32

Bu corbayi hastayken yapmistim malum hastalikdan oturu yemiyodu siringayla veriyodum bidaha yapip onune koyayim insallah yer tesekkurler

pongul

yedi mi çorbayı o gün?

pistan32

Yemedi et suyu patates pirinc havuc zeytinyagiyla yapmistim siringayla verdim artik biraz sonradan acildi istahı

pistan32

Şuan iyi şükür

pongul

:) kaç yaşındaydı?

pistan32

İnanın bende cok merak ediyorum

pistan32

Yetiskinken sahiplendigim icin bilmiyorum nasi ogreniyoruz yasini