Kedilerde Epilepsi

Gonderwal

Merhaba 🌺
Çok sevdiğim bir yakınımın kedisi 6 aydır epilepsi nöbetleri geçiriyor. Atakları 2 gündür inanılmaz bir düzeye ulaşmış. Kendisi İzmir de ikamet ediyor. Kedisi epilepsi rahatsızlığı geçirenler, bu süreçte ne yapılması gerektiği hakkında bilgi verebilir mi? Bunun dışında İzmir başta olmak üzere konuyla ilgili Türkiye'de uzmanlaşmış bir veteriner kliniği veya hayvan hastanesi önerisinde bulunabilir misiniz?

Kedicik 8 yaşında ve veteriner kontrolü altında zaten ama ek olarak yapılabilecekler, yöntemler veya tavsiye hekimler, hastaneler, Klinikler hakkında tecrübesi olan varsa değerli bilgilerinizi benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

Minnaklarınıza Sevgiler
Konuyla ilgilenenlere de şimdiden çok teşekkür ediyorum 🙏🏻

6 CEVAP

sibel mi arkadaşınız? çünkü benim arkadaşım sibel’in kedisi de 2 gündür günde 5 atak geçiriyor. sığacık’da yaşıyor ama kedi 3.5 yaşına. dünden beri yeşil reçeteli bir ilaca geçtiler.

Cook

Ateş Baruttan fikir alabilirsiniz.Kendisini hiç sevmiyorum ve çok fazla masada kalan hastasını duydum açıkça söyleyeyim fakat Türkiyenin sayılı nörologlarından.Görüşmeye değer bence.

luminal veya lumanalleten’e başladı doktoru dün sibel’in. fakat çok tesadüf cuma cumartesi çok ağır kriz geçirdi o da. arka bacakları bir süre kaskatı kaldı. sonradan açıldı ama kedi bir süre evde ruh gibi dolaştı. isterseniz iletişime geçmenizi sağlarım.
ateş barut’a gelince bence mahalle baytarına götürün daha iyi. aman diyeyim.

Gonderwal

@emel_danismanyahoocom Hayır Sibel değil 🙏🏻🌺 Arkadaşınızın bu konuda tavsiyelerini öğrenmek isterim mümkünse 🙏🏻 Burada paylaşabilirse çok mutlu olurum 🌺

Gonderwal

@cook çok teşekkür ederim 🙏🏻 Mutlaka iletişime geçeceğiz fikir açısından 🙏🏻

luminal veya lumanalleten’e başladı doktoru dün sibel’in. fakat çok tesadüf cuma cumartesi çok ağır kriz geçirdi o da. arka bacakları bir süre kaskatı kaldı. sonradan açıldı ama kedi bir süre evde ruh gibi dolaştı. isterseniz iletişime geçmenizi sağlarım.
ateş barut’a gelince bence mahalle baytarına götürün daha iyi. aman diyeyim.