Natur Vitta - C ? Naturals Vitamin C ?

Kjw

Ben Natur Vitta - C kullanıyordum ama bitti,yerine Naturalis Adramys C vitamini almayı düşünüyorum ama emin değilim,diğerine devam mı etsem,
yoksa yeniye mi geçsem.Siz C vitamini kullanıyormusunuz.

15 CEVAP

Feronia

Kuşburnundan şaşmayın derdim ama... :D
Naturalis Adramys'e geçin kesinlikle. Doğal olmayan ek besinlerin yararından çok zararı var.

ursaminor

Ben bunu yazdım onlara. Sitem de ettim. Kedili bir aile olarak esefle kınadım onları :P
Ama sağolsunlar kediler için olan dozajları hemen güncellediler, eksik olanları yazdılar. Ve ayrıca en kısa sürede kediler için de ayrı bir bölüm açacaklarının sözünü aldım maille ;)

ursaminor

Bana 11 Ocak'ta şöyle demişler:
"Sinem hanım tekrar merhaba
Hip & Joint ürününü kedi de kullanabilir. Ancak tabletlerimiz biraz büyüktür. 1 tabletin bölünerek verilmesi gerekir.
Ancak bir konuda çok haklısınız. Kedilerimizi çok ihmal ediyoruz. Söz en kısa sürede sizlere ayrı bir kategori oluşturacağız
"

Aslında birçok üründe hem kedi hem de köpek resmi var. Ama köpek ağırlıklı gibi duruyor çünkü ayrı kedi kategorisi yok. Ben de bunu dile getirmiştim işte. Sadece resim olunca insan güvenemiyor. Bana kedi de güvenle kullanabilir desin istiyorum doğal olarak :D

Feronia

Ben içeriklerine bakarak kedinin kullanıp kullanamayacağını anlabiliyorum. O kadar çok şey yok sadece köpekler için.

Kjw

@Feronia Sen bu konularda daha bilgilisin ama herkes direk bakarak anlayamaz neticede,ufak bir kaç not düşerek herkes için olayı kolaylaştırabilirler...

Feronia

Bu bir ilaç veya beslenme amaçlı ihtiyaca göre hazırlanmış bir ürün değil. Yüksek C vitamini içeren bitkilerden üretiliyor. Kısaca bu sadece C vitamini, kediye de köpeğe de verseniz vücuda etkisi C vitamini desteği olacak. Hatta isterseniz kendiniz de yiyin, C vitamini alırsınız. :) Bu bitkisel bir ürün ve kediye de köpeğe de zararlı bir şey içermiyor. Kedinin C vitaminiyle köpeğin C vitamini farklı değil.

Kjw

Umarım yaparlar,piyasada çok fazla ürün var ama çoğu çöp niteliğinde...Bende iç parazit için ürün istiyorum mesela*** Kimyasal herhangi bişey kullanmak istemiyorum,yeterince ilaç kullandık zaten yeter* Veterinerlere kalsa değil 3 ay 2 ay 1 ay 10 günde bir ilaçlayıp zehirleyecekler.

Kjw

@Feronia Ben genel ürün bazında dedim,sonuçta köpek ağırlıklı üretim yapıyorlar.

Feronia

Evet öyle maalesef. Kediler için sarımsaklı bira mayası tozu çıkardılar ama. :)

Kjw

@Feronia Evet lütfen onu atlamayalım... Ben elma sirkesi falanda aldım oradan gayet güzel,kedim kokusunu tadını seviyor haftada 1 bazen 2 kere veriyorum...

Feronia

Zaten çoğu ürünleri hem kedi hem köpek için.

Kjw

@ursaminor Evet kutularda foto var ama ürün açıklaması ve kullanım dozu kısmında kedi için bir şey yok,onaylatmadan alıp kullanamam yani...Bende yazdım bir kaç kere sağolsunlar yardımcı oldular.

Kjw

@Feronia Naturalis Adramys ürünlerini beğeniyorum,fakat çoğu şey köpekler düşünülerek hazırlanmış,keşke hepsinde kedi seçeneğide olsaydı...

Feronia

Ben parazit ilacı hiç kullanmıyorum.

affogato

İç parazit için sarımsaklı bira mayası
Dış parazit için flea and tick spreay
Ödül mamalarının hepsini kediler severek yiyor ben hepsini denedim red hariç
Üzerinde hem kedi hem köpek resmi olan ürünler 2 hayvan da kullanabilir demek