Kedimin Dişi Düştü

ecelice

Merhaba herkese. 5 buçuk aylık tekir kedim ile oynarken dişi düştü. Ağzında kan yok, normal hareket ediyor. İlk kez kedi sahiplendim pek bilgim yok. Bu durum normal mi? Çok endişeliyim, cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler

14 CEVAP

yahuuuuu yukarıda yorum yazanlar gerçekten kedi mi bakıyor evde😂😂😂😂 korkmayın dişleri değişiyor. hemen alttan yenisi gelecek annesi. bebeğiniz büyüyor. görmeniz de büyük şans saklayın o dişi🧿♥️ ne veterineri ne anormali bilmeden niye yorum yazıyorsunuz insanları korkutmayın.

ecelice

Emel hanım yüreğime su serptiniz çok teşekkür ederim. Akşam vakti düşen dişi ve ilk yorumu okuyunca bu saatte ne yapacağımı bilemedim çok panikledim. Sağolun tekrar tekrar teşekkür ederim 🙏🏼🌸

Zxhrlast0x

Benim kedimde 5 ay 10 günlük 4-5 gün önce falan bende böyle bir soru sordum. Aynısıydı bu dişi düşmüştü arkadaşım 3 yıldır kedi bakıyor onunla da konuştuk normal bir şey ben veterinere de sordum altta yorum atanlar kedi baktıklarına eminlerdir umarım. Gayet normal hatta benim kedimin dişi düşerken kanıyordu diye korkup ağlamıştım o derece ahaahahajwh.. sizin fotodakinin aynısıydı. Veterinere falan gerek yok normal zaten.

Zxhrlast0x

Yaşadığımız durumda aynı ben onunla oynarken düşmüştü ve benimde bilgim yoktu daha ilk defa kedi bakıyorum..🫠 altta yazanlara aldırmayın boşuna insanı telaşa sokuyorlar.

develi99

Hahhaaa , alemsiniz... Süt dişi o genellikle 6 ay civari düser. Onu anı olarak saklayin. Cunku genellikle mama yerken düser ve yutarlar. Haftaya azı dişleri belirginleşir. Islak mama verin az biraz... kolayliklar

dişi saklayın. epoksi ile kolye yaptırın. şansınız bol olsun. hiç korkmayın kediniz büyüyor ve çok sağlıklı♥️

Aylinlily

genellikle kedilerin dişinin düşmesi ** yaşlılıktan**
kaynaklanır ancak sizinki 5,5 aylıksa normal değil bence veterinere götürmenizi tavsiye ederim

Bizim kedide dişi düştü diş yenilemesi yapıyormuş ama siz yinede tedbiren veterinere götürün.

kimyonesra

Emel hanım, epoksiden kolye yaptırın seçmişsiniz. Konudan bağımsız, ben de kedimin dişini kolye olarak boynumda taşımak istiyorum. Güvendiğiniz bir site var mı bunun için acaba? :)

kimyonesra

Demişsiniz*

Gimlihanim

1 yaşına kadar kediler diş değiştirebilir. Korkmayın. Ben de korkmuştum ilk gördüğümde. Gayet normal 😂

Aylinlily

affedersiniz bende insan olduğum için bazen yanılabiliyorum . Eğer endişelendirdiysem özür dilerim ...

Aylinlily

ancak kendi kedimde dahil etrafımdaki insanlar .yaşlanınca düşer. vb ve yavruyken düştüğünde .normal değil. gib sözler duyuyordum tekrardan özür dilerim iyi günler

Aylinlily

ancak kendi kedimde dahil etrafımdaki insanlar .yaşlanınca düşer. vb ve yavruyken düştüğünde .normal değil. gib sözler duyuyordum tekrardan özür dilerim iyi günler