Kedim Son Zamanlarında Evin İçinde Arayışa Giriyor Çiftleşme Zamanı Mı Geldi Acaba?

kedim 9 aylık evde ara sıra bağırıyor çiftleşme zamanı mı gelmiş olabilirmi?

8 CEVAP

aslihan_e

Kendiniz yazıp kendiniz cevaplamışsınız. Buraya mama reklamı yapmaya mı geldiniz?

KimJeongguk

@aslihan_e

😂😂😂😂 görmemiştim ben sayenizde gördüm çok güldüm ya 😁😁

insanlar ne tuhaf

aslihan_e

@KimJeongguk Kullanıcı ismi dikkatimi çekti uzun olunca sonra cevaba dikkat ettim 🤭 Aslında ürününü böyle tanıtmaya çalışan birinin maması ne kadar güvenilir olabilir ki? Bundan sonra alan varsa da şüpheye düşecek. 😀

iyi günler bana biri kedi maması tavsiyesi istemişti bende yanlışlıkla profil ismimi mama ismi yapmışım

Emirrckr

Kendiniz yazıp kendiniz cevaplamanız da ayrı tuhaf olmuş ama neyse işin şakası :))
Bir an önce kısırlaştırmalısınız,tek çözüm yolu budur.

Mırıldamıyorsa gelmiş olabilir tam zamanı bu aralar

Fistik23

Geçmiş olsun bir kaç gün sonra sanki bıçakla dogruyormış gibi bağırmaya başlar sabahlara kadar kızgınlığa girerse :)

blue_hpood

kısa sürede kısırlaştırın.