Kedi Kumu Önerirsiniz

En iyisi hangisi siz ne kullanıyorsunuz önerilerinizi bekliyorum

10 CEVAP

Feronia

En üst: Ever Clean ve Tigerino Canada
Ortalama fiyata: Biokat's
Düşük fiyata: ********* ince taneli

eczacıbaşının pisi pisi kalın kumu ;)

SelinTuksal

ezgiş, aslında *********nın kumu sanicatten daha iyi, o yüzden sanicatten buna geçtim (maddiyattan değil). o yüzden evercleandan hemen sonra benim için ********* geliyo. bir de biokatsın iyi olduğunu nerden öğrendin?

affogato

Biokats pisipisi ever clean falan hepsi bahane berbat kumları bizzat denedim ve en iyisi ********* olduğuna karar verdim

pinarcaya

Ever clean kullaniyorum. Cok memnunum. Uzun sure koku yapmiyor ve hemen topaklasiyor.

pongul

kalın taneli sanicat, çam pelleti karışımı (quik)

eltarcin

Fiyat-Performans/ *********
Daha üst seviye/ Ever Clean
Sanicat kullandım. Çok tozutuyor. ********* hem fiyat hem de diğer şeyler bakımından bir tık daha iyi. Yani daha düşük maliyete, daha iyi olanını alıyorsunuz.

Reyyanhan

Poncik ler bana neden demediniz pahalı kum kullandiriyosunuz . Özellikle selin sana kızdım :/ hemen deneyeceğim :)

nyancat

Pisi pisi ince ve kalın taneliyi karıştırarak kullanıyorum memnunun

zeynemila

Ever clean