Kedim Tuvaletini Yaparken Zorlanıyor?

emrezrtrk

Az önce tuvaletine girdi ve miyavladi.sonrada hemen çıktı ne olabilir?ne yapmalıyım?

13 CEVAP

zeynepgurgen

Biraz zeytinyağı içirin.

zeynepgurgen

Yaş mamasıyla birlikte de verebilirsiniz.

emrezrtrk

Işe yarar mi?

emrezrtrk

Korkuyorum ona bir şey olur diye

Susamsusi

Kuru mamayi da bi tık azaltabilirsiniz bi kaç gün. Ne yedigiyle dogrudan alakalıdır. Ve ne yediğini en iyi siz bilirsiniz.

emrezrtrk

Bugün ben yemek yerken küçük bir parça ekmek aldı o kadar

zeynepgurgen

Şırıngayla bir miktar verin ve sonrasında takip edin.

emrezrtrk

Zeytinyağı verdim ama yemiyor ya öyle bir huyu var

Idrar yaparken diski yapar sekilde duruyorsa veterinere goturun uriner sistemde problem olabilir.ama diski yaparken zorlaniyorsa kabiz olmustur denildigi gibi biraz zeytinyagi verin siringayla rahatlatir bagirsagini isterseniz mamasinin icine damlatin zeytinyagini ama tum mamaya degil tabi birkac tane mamaya damlatin odul mamasi gibi verin

affogato

Şırınga ile zeytinyağı icirin nedemek içmiyor anlamadım zaten içmez onu siz icireceksiniz o zaman hasta olduğunda ve veteriner ilaç verdiğinde içmiyor diyelim ?

emrezrtrk

Ben verdim ama içmek istemiyor

Hilakyol

Biraz arkasindan zeytin yagi pamukla islatin ve denildigi gibi yedirin. Istemez tabikide ama yapacak baska bisi yok.. Hala ayniysa veterine goturun derim

emrezrtrk

Vete gittim yaş mama aldık bakalım ne olacak??